#81 2014-09-22 15:28:11

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Jak zobaczyłam Mamorka bez koszuli to cała się ob¶liniłam haha nie pamiętam już dokładnie jak było w mandze, ale oni tam szybko się dowiedzili kto kim jest i nie byli tym mocno zaskoczeni.
Żaden z generałów nigdy nie miał romansu z wojowniczk±. To wymy¶lili fani, gdy zobaczyli jeden z obrazków Naoko http://img2.wikia.nocookie.net/__cb2011 … s-draw.jpg skoro Jedite zareagował na Rei, a Nephrite na Mako, to s±dziłam, że twórcy anime chc± nam zaserwować ten romansy, ale po dzisiejszym odcinku nie jestem pewna. Nie było żadnej reakcji Zoisite na Ami.
Mnie się podoba muzyczka z przemiany dziewczyn


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#82 2014-09-23 18:54:57

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Mamorek wygl±da prze¶licznie - i dodali mu muskulatury w porównaniu do manga
Zoicite się jedynie wnerwił na Ami, jak go wod± oblała Byli par± w tym musicalu z kobiecy Mamorkiem. (A teraz jest druga czę¶ć)

Offline

 

#83 2014-09-23 20:43:36

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak muzyczka też spoko, szkoda że jeszcze na youtubie nie udostępnili soundtracku Aha to mnie Mi¶ka o¶wieciła¶ z tymi romansami generałów, jako¶ my¶lałam że co¶ było na rzeczy w mandze a tu jednak nic no może nawet to i lepiej , to byłoby takie przekombinowane Ale jednak co¶ Zoisitowi zostało z dziewczyny haha był przebrany za prezenterkę Ale najlepsza para była w PGSM Nephrite+Ami chyba tak to było, pamiętacie jak Nehprite jej "nienawidził" i chciał jej dać rogi bawoła czy co¶ w tym stylu haha jaki ja mam senstyment do tego live action
Ale teraz z racji tego, że odcinki s± emitowane co 2 tygodnie to chyba musimy sobie znaleĽć inne anime do ogl±dania, nie? Macie jakie¶ propozycje komediowo-romantyczne?

Offline

 

#84 2014-09-23 22:41:10

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Komediowo- romantyczn±? Hmm... muszę zajrzeć na moj± listę w tych co ostatnio ogl±dałam to jako¶ nic mi nie przychodzi do głowy oprócz Ao Haru Ride (dzi¶ wyszedł ostatni odcinek), chociaż jak dla mnie anime trochę nudnawe. Manga jest znacznie lepsza. Jutro napiszę co może Cię zaciekawić

Póki co polecam Wam dziewczyny już po raz kolejny Nanę. CUDO! Ne pamiętam już, ogl±dały¶cie?

A ja wła¶nie skończyłam ogl±dać po raz n-ty Lovely Complex haha nie ma to jak dobra komedia
A, wła¶nie, polecam tez Kuragehime. Kiedy¶ ogl±dałam i od jutra chcę zacz±ć znowu. Taka lekka komedyjka o dziewczynach otaku. W±tek romantyczny mały, ale jest.



Zajrzałam na listę no i oprócz tych starych, o których już kiedy¶ pisałam, tj. Fruits Baskrt, Special A, Kaichou wa Maid-sama, Bokura ga Ita, Skip Beat, Kamisama Hajimemashita, to mogę jeszcze polecić takie komedie romantyczne: Golden Time, Noragami, Soredemo Sekai wa Utsukushii, Romeo x Juliet, Kamigami no Asobi.
Natomiast z innych gatunków bardzo Wam polecam: Juuni Kokuki, Nana, Paradise Kiss, Kuragehime, Okami Komodo no Ame to Yuki, Otome Youkai Zakuro, Hanasakeru Seishounen, Eikoku Koi Monogatari Emma, Gin no Saji (komedia), Kotonoha no Niwa, Magi, Hoozuki no Reitetsu (komedia), Sakamichi no Apollon, Detroit Metal City (komedia) i Gingitsune.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#85 2014-09-25 11:27:26

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

O dzięki Mi¶ka twoja lista niezawodna Muszę wszystkie poobczajać ale pamiętam że Kaichou wa Maid-sama kiedy¶ zaczęłam ogl±dać ale nie skończyłam ale większo¶ci tytułów na razie nie kojarzę

Offline

 

#86 2014-09-25 14:46:43

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Do listy dodaję Gekkan Shojo Nozaki-kun. Wła¶nie skończyłam ogl±dać. Bardzo fajna komedia z w±tkiem romantycznym. Można się nieĽle po¶miać to anime z tegorocznego letniego sezonu. Niedawno zakończone.



Hej dziewczyny! Wła¶nie obejrzałam film o Yokozawie po pl. Matko jak ja kocham Sekaiichi!! KOCHAM Yokozawa jest taki słodziachy! Uwielbiam facetów tsundere jest taki kochany, tak się słodko rumieni, tak fajnie krzyczy i tak słodko dogaduje się z Hiyori. Jak robił jej kucyka, to aż mi się ciepło na serduchu zrobiło. Tak się cieszę, że w końcu nie jest sam. Trochę mu wcze¶niej współczułam. W ogóle cały film ogl±dałam z takim szerokim u¶miechem. Uwielbiam! A te walentynki po napisach super:D Chiaki i jego czekoladki haha:D on i Tori s± najlepsi A o mój Takano, taki piękny, taki poci±gaj±cy (szkoda, że nie ma emotki z sercami zamiast oczu hehe) i ten jego głos. Rozpływam się! Aż mi się płakać chciało na końcu.  KOCHAM SEKAIICHI! Już nie mogę się doczekać mangi. Chcę już luty!
Wiem, zwariowałam. Na staro¶ć człowiek głupieje. Wybaczcie.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#87 2014-09-27 11:17:44

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Mi¶ka specjalnie dla ciebie wgrałam t± emotikonkę!!   tak rozumiemy i wybaczamy ci twoj± fascynacje Takano od tego jest to forum by wyrażać swoj± miło¶ć do postaci z anime

O Nanie tym anime słyszałam i orientuje się o czym tak mniej więcej może być chociaż wydaje mi się że może być trochę smutne. O to Gekkan Shoujo
Nozaki-kun może być fajne - biorę się do ogl±dania i tylko 10 odcinków??

Już obejrzałam I odcinek no może być super trochę się dziwię głównej bohaterce że akurat ten synek jej się spodobał - takie wielkie chłopisko z małymi oczami heheh i taki trochę mało rozrywkowy heh Jak dla mnie numerem jeden w¶ród komediowych facetów jest Harima Kenji ze School Rumble

Offline

 

#88 2014-09-27 14:57:39

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Łaaa Kiara jeste¶ kochana! Ta emotka jest ¶liczna dziękuję widziałam, że jest jeszcze jedna z serduszkami będę ich używać. A powiedz, jak je zrobiła¶? 
Nozaki-kun ma chyba 12 odcinków. No i na mnie też jako¶ większego wrażenia nie wywarł. Taki jakis trochę przymulony hehe.
Tak, Nana to poważne anime. Ale jest genialne! Na prawdę polecam.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#89 2014-09-27 18:28:12

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

A to bardzo łatwo t± emotikonkę wstawić - wchodzicie na pole administracja (jest na samej górze) a potem po lewej jest taka kolumna "dodatki" i szukacie "emotikonki" a potem jest przycisk "wgraj" oraz wymy¶lenie kodu możecie też same dodawać własne super zabawa. Oki to t± Nanę zostawię sobie na deszczowe dni

Offline

 

#90 2014-09-27 18:50:55

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

aaa to takie buty. Będę musiała się troszkę pobawić brakuje mi tu jednej emotki. Niedawno skończyłam ogl±dać Yokozawę, znowu tym razem zachwycałam się Kirishim±. Fajny ma ten głosik, bardzo mu pasuje. Mamorek się postarał

No, Nana będzie dobra za jesienne wieczory. Tylko Kiara, deprechy nam nie złap

Łeee próbowałam się pobawić, ale wyszło takie wielkie.... nie wiem jak zrobić małe :szloch:


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#91 2014-09-28 17:48:21

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Aha bo to musisz jeszcze ten obrazek pomniejszyć w paincie albo w irfanview albo ¶ci±gn±ć od razu malutk±

Offline

 

#92 2014-09-29 11:32:24

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Małych nie było, a to pomniejszenie to już za duża szkoła jazdy jak dla mnie trudno, to trzeba usun±ć t± duż±.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#93 2014-09-30 17:44:08

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

O mogła¶ nie usuwać, mogłam go poprawić jakby co w Paint jest funkcja zmiany rozmiaru Ej patrz jakie wredoty wrzesień się już kończy a Empress Ki jeszcze nie raczyli przetłumaczyć

Offline

 

#94 2014-09-30 20:22:05

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No niestety nie ma pisałam do nich na facebooku i napisali, że będ±, ale musz± czekać, aż odcinki pojawi± się gdzie¶ tam...



Kiara pewnie już widziała¶, co? https://www.youtube.com/watch?v=NCEFMY4TWGw skoro to ma być ostatni sezon, to na pewno obejrzę. Jinora ma włosy hehe ciekawa jestem co to za babka, ta z Królestwa Ziemi


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#95 2014-10-02 12:48:09

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak wła¶nie już miałam pisać o tym zwiastunie bo przed chwil± go widziałam ale ubiegła¶ mnie ale ciekawy i mocarny ten zwiastun, fajn± fryzurę ma Korra I chyba tam też była córka Zuko hehe A ta babka z królestwa Ziemi to my już j± znamy pojawiła się w 3 księdze ale tylko na chwilę była jedn± z tych ludzi z Zaafu czy jak to się nazywało - to te wojsko od siostry Lin , no patrz i okazała się czarnym bohaterem

Offline

 

#96 2014-10-02 15:06:15

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak? Nie kojarzę jej


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#97 2014-10-02 19:48:34

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak tak i mam now± wiadomo¶ć nasza Empress Ki (aktorka) + niezno¶ny cesarzyk dostali nagrody http://koreanvibe.com/mbc-drama-awards-2013 no w sumie należało się im zwłaszcza jemu tak odstrzelił t± rolę ostatniego wredoty że aż do tej pory na jego widok robi mi się niedobrze xD

Offline

 

#98 2014-10-03 15:20:55

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No to ¶wietnie! Brawa dla nich! Należało im się! Zagrali na prawdę ¶wietnie ale ona miała ¶liczn± suknię. Cudeńko. A tak w ogóle to jako¶ mało osób było na widowni.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#99 2014-10-04 11:22:33

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak masz rację suknia piękna, tylko ma ona problem ze ¶wieceniem się twarzy xD xD polecam krem do cery tłustej heheh A też nagrodę wygrał Joo Won mój ulubiony aktor grał też w tej dramie smutnej Bridal Mask co ci kiedy¶ pisałam ale akurat za ni± nagrody nie dostał

Offline

 

#100 2014-10-04 16:32:21

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

A wdziała¶ naszego króla? Siedział koło niej. Ale przystojny mmm. Znacznie lepiej wygl±dał niż w tych spiętych włosach w dramie. No i tu nie ma zarostu.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#101 2014-10-04 21:31:16

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Taakk był też nasz najukochańszy Wang Yu tak ogólnie to facet ma co¶ w sobie i już w kilku dramach grał rolę amantów te spięte włosy nawet zdzierżyłam ale z zarostem to było mu niedobrze, strasznie go postarzył ;( a dzisiaj chyba nowy odcinek Sailor Moon? I już dzisiaj zaczynaj± Legendę Korry - znowu jest co ogl±dać

Offline

 

#102 2014-10-04 22:01:31

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

A no dzi¶ nowy odcinek Czarodziejek a w nim tyle Mamorka (oby) już nie mogę się doczekać tłumaczenia To już dzisiaj leci nowa Korra? Wow, szybko. A dopiero co skończyłam ogl±dać poprzedni sezon hehe  




Dziewczyny ogl±dały¶cie?? Ach, co za cudowny odcinek! Ach Mamorciu i to słodkie Usako ach... rozpływam się.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#103 2014-10-05 18:12:18

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ach tak, słodziutkie to było   Naprawdę poprawili w stosunku do mangi  Najpiękniejsze było przywalenie z li¶cia...

Offline

 

#104 2014-10-05 20:01:18

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

A kto tam komu z li¶cia przywalił? nie pamiętam mam w głowie tylko przepięknego Mamoru i walniętego Umino


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#105 2014-10-06 19:42:41

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Kiara, spoiler, jak nie ogl±dała¶:


No przecież Mamorek Zoisaita    Cudne to było...
A feministki się rzucaj±, że to zniweczyło przesłanie o silnych kobietach jako bohaterkach 

Offline

 

#106 2014-10-07 12:59:12

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

A tooo. No ale to nie było z li¶cia, tylko z pi±chy i owszem, było cudowne. Mamoru


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#107 2014-10-07 19:16:12

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Haha dziewczyny już obejrzałam no naprawdę wyczepisty odcinek. To walnięcie to nie było ani z li¶cia ani z pi±chy to był mega ultra prawy sierpowy No w takim razie feministki chc± słabych facetów jak się o takie rzeczy rzucaj± ehh ja tam lubię jak facet nadużywa siły fizycznej O matko co oni z Umino zrobili co się stało z tym dawnym kujonkiem trochę ciekawe w dawnym anime Mamorek stawał się Tuxedo Kamenem bez ¶wiadomo¶ci a tutaj ma nad wszystkim panowanie. No i tak było po raz pierwszy "USAKO" Aż ten Zoisite ma niezł± moc jak do tej pory najlepsz± I wszędzie ten postęp techniczny ... Ami zamiast tego swojego fajnego komputerka jakim¶ tabletem szpanuje

Offline

 

#108 2014-10-07 20:32:01

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Dobrze przedstawili Mamorka jako Tuxedo. W mandze się tylko przebierał. Nie tak jak w starej wersji, że "przemieniał" się nie¶wiadomie. I odcinek super. Szkoda, że tyle trzeba czekać na następny. Mamoru jest taki cudowny jak sobie pomy¶lę, jak będzie wygl±dał Endymion, to od razu dostaję takiego banana na twarzy Chyba wtedy wyzionę ducha z zachwytu


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#109 2014-10-07 20:51:43

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

To co to jest z li¶cia? Nie jestem obeznana ze sztukami walki...
Teraz Mamorek się chyba w Taksida przebiera? Jak w PGSM...
Nie tabletem a finepadem
Zoisite rz±dzi i panuje
To co, mogie napisać na tumblurze, że polskie fanki popieraj± cios Mamo?

Offline

 

#110 2014-10-08 12:54:02

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Dostać z li¶cia, to dostać z otwartej dłoni Tak, tak, Mamoru się przebiera. Jasne, pisz, że Polski s± całym sercem za Mamoru i popieraj± go we wszystkim co zrobił i zrobi a jego cios był piękny chcę więcej walcz±cego Mamoru


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#111 2014-10-08 20:23:04

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak z li¶cie to uderzenie cał± dłoni±, tak zazwyczaj uderzaj± kobiety jak ich facet zdradza mężczyĽni tak się nie bij± a raczej nie powinni Taak cała Polska jest za Mamoru

Offline

 

#112 2014-10-09 20:14:08

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Jak my¶licie, że tego nie zrobiłam, to się mylicie
A co wy takie obcykane w waleniu facetów? Mam nadzieję, że to tylko teoria..

Offline

 

#113 2014-10-09 23:09:35

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

A tam obcykane po prostu wiemy co zrobić, jak facet zasłuży


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#114 2014-10-11 19:42:03

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Dokładnie tak, trzeba wiedzieć jak bić facetów  No już obejrzałam 1 odcinek Korry dzisiaj powinien być następny jak na razie nic wci±gaj±cego ale Korra na koniec odcinka niezły numer wywinęła ale jest fizycznie zdrowa to dobrze, my¶lałam że będzie jeszcze chora

Offline

 

#115 2014-10-14 20:24:02

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Dziewczyny jestem załamana! JPF dzi¶ ogłosiło, że nie wyda Fairy Tail FT ogłosili ponad 2 lata temu. Potem co¶ przesuwali, kombinowali, aż stanęło na tym, że na pocz±tku 2015 roku będzie wiadomo co z FT. Wszystko miało zależeć od sprzedaży Tytanów. Człowiek cierpliwie czeka, kupuje Tytanów, aby zwiększyć ich sprzedaż, żeby wydanie FT było możliwe. Na konwencie sam redaktor naczelny wydawnictwa zapewnia, że Fairy Tail na pewno będzie, a tu co. Dzi¶, ni z gruchy ni z pietruchy, pisz±, że nie wydadz± FT z powodu pewnych czynników niezależnych od nich i od strony japońskiej. Jak nie zależnych od nich, czy od Japończyków, to od kogo? Od Niemców no szlag mnie trafił jak przeczytałam to info! Żeby jeszcze podali jaki¶ konkretny powód, a tu cisza. Już bym wolała, żeby np. się przyznali, że nie chc± wydawać takiego tasiemca, niż żeby mydlili nam oczy tak± głupi± wymówk±! "Pewne czynniki". To krew by to zalała! Wierzcie mi dziewczyny, lub nie, ale jak to przeczytałam, to wyłam ze zło¶ci. Dziady cholerne tyle czekania na nic po cholerę robili nam nadzieję no i dlaczego teraz o tym informuj±? Miało być wiadomo po Nowym Roku, a nie teraz! A poza tym Tytani się ¶wietnie sprzedaj±, więc co jest nie podoba mi się to jeszcze zrobili ankietę z tytułami za FT, a te tytuły to same gówno. Nic ciekawego. Wszystko jakie¶ sezonowe buble (może oprócz Magi) Jakby np było Nanatsu no Taizai, to jako¶ by mi osłodziło t± okropn± wiadomo¶ć, a tak to krew mi się gotuje na sam± my¶l! Chcę moje Fairy Tail


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#116 2014-10-18 14:39:32

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Mi¶ka pocieszam Cię no faktycznie trochę wrednie z ich strony, ale większo¶ć mang możesz przeczytać na manga eden, jeżeli zależy ci na polskiej wersji możesz poszukać na chomikuj tam czasami ludzie sami tłumacz± z ang na polski Ja byłam niedawno na targach pracy i wyssali tam ze mnie cał± energię serio czułam się jak w odcinku Sailor Moon Beryl z cał± generalsk± kapel± chyba wpadli na pomysł wyssania energii z biednych młodych ludzi szukaj±cych praktyk i staży Ja teraz obecnie ogl±dam dramę "Gu family book" naprawdę zacna drama i jest w±tek melodramatyczny że hoho

Offline

 

#117 2014-10-18 15:08:09

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Dzięki Kiara. Manga na szczę¶cie jest tłumaczona na bież±co, ale to nie to samo co mieć tomik w ręce. No nic, powoli godzę się z t± my¶l± a propo dram. Mogłaby¶ mi polecić jak±¶ komedie romantyczn±? Ostatnio nie mogę znaleĽć żadnego anime, które by mi się spodobało. Chyba muszę sobie zrobić mał± przerwę, bo mnie już nudzi powoli.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#118 2014-10-19 17:08:39

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

OOO Dramy to ja mogę zawsze polecić jeżeli chodzi o wesoł± komedię romantyczn± to niedawno zaczęłam ogl±dać My girlfriend is gumiho wydaje się być fajna. Tutaj link do pierwszego odcinka http://katen-viki.cba.pl/articles.php?article_id=45 język polski możesz wybrać jak naci¶niesz na t± ikonkę co jest jeden znaczek chiński a drugi litera "A". Ale na razie wszystko odłożyłam bo się wła¶nie wci±gnęłam w t± Gu family book tylko to raczej jest melodramat i mało komedii http://www.viki.com/videos/225283v-gu-f … -episode-1 Jeszcze z komedii romantycznych fajna jest My girl http://stara.love-drama.pl/love-drama.p … -po-polsku ale ona potem staje się trochę melodramatyczna xD
Jeszcze do¶ć ta jest ¶mieszna i pogodna Gentlemens Dignity (o starych kawalerach) http://love-drama.pl/seriale/koreanskie … odcinek-1/
O i jeszcze ta jest według mnie mega wci±gaj±ca http://www.dramaqueen.pl/drama/koreansk … ggle-id-28 historyczna i patriotyczna ale niestety smutna trochę na pocz±tku mnie raziły te stroje nie z epoki ale aktorzy i scenariusz super

Offline

 

#119 2014-10-19 18:19:31

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ok. Dzięki co¶ na pewno znajdę dla siebie


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#120 2014-10-20 10:58:30

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Oki mam nadzieję że co¶ wpadnie Ci w oko bo widzę że masz depresję Otaku znaczy zobaczyła¶ już tyle że nic nie jest w stanie Cię zadziwić i zaskoczyć jak już zaczniesz ogl±dać jak±¶ dramę to daj znać

Offline

 

#121 2014-10-20 14:11:09

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ooo depresja otaku? To tak się to nazywa hehe :d pierwsze słyszę dziewczyny ogl±dały¶cie Czarodziejkę? Cudowny odcinek! Już nie mogę się doczekać następnego! Będzie wspaniały!


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#122 2014-10-20 19:25:54

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ogl±dałam - ja grzecznie premierowo ogl±dam.
I tego "Kunzite, pamiętaj, kim naprawdę jeste¶" to w mandze nie było Ciekawe, co z tego będzie

Offline

 

#123 2014-10-20 23:00:19

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No nie było. Też zwróciłam na to uwagę. Wiemy przecież, że generałowie służyli Endymionowi, a Minako już wszystko pamięta ze swojego poprzedniego życia/wcielenia. Jejciu już na prawdę nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. A ten pocałunek Usako był taki słodki. Zuch dziewczyna! Nie ma porównania do tej starej wyj±cej ciapy.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#124 2014-10-25 17:15:39

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tylko ciekawe, czy to takie jedynie koleżeńskie było, czy podtekst romantyczny
I własnie - to chyba potwierdza, że Generałowie nie s± Ľli, zostali wykorzystani przez Beryl i Metalię. Czyli chyba wojowniczki ich nie wykończ±?

Offline

 

#125 2014-10-27 17:08:12

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

dziewczyny chyba pojawił się kolejny odcinek Sailor Moon. Jako¶ wcze¶nie, nie? już minęły dwa tygodnie ?

Offline

 

#126 2014-11-02 18:45:28

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Hej dziewczyny apropo nowego odcinka. Oczywi¶cie ¶wietny i w ogóle, ale muszę przyznać, że zmiana w Serenity bardziej mi się podobała w starej wersji anime. Ale widać, że Generałowie kojarz± Endymiona


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#127 2014-11-03 20:45:44

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

To że go zaczynaj± kojarzyć, to najlepsze było.
Przemiana rzeczywi¶cie bardziej w poprzedniej - tak jak zasłonięcie jej przez Mamoru.

Offline

 

#128 2014-11-03 21:23:34

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Wiecie co. Akurat jestem w Polsce i po obejrzeniu odcinka sięgnęłam po mangę, żeby przypomnieć sobie co i jak, bo już pamięć mnie zawodziła trochę. No i teraz uwaga, uwaga: obecny, 9 odcinek jest zakończeniem 2 tomu mangi, a akcja z Mrocznym Królestwem kończy się w pierwszym rozdziale tomu 4. Więc został im tylko jeden tom plus jeden rozdział do końca. Skoro 2 tomy zajęły im 9 odcinków, to jak jeden tom chc± zakończyć w 17?? no bo przecież ma być 26 odcinków. W ogóle jak ogłosili now± Czarodziejkę, to byłam pewna, że zekranizuj± cał± mangę. Potem jak ogłosili ilo¶ć odcinków, to się zastanawiałam, jak oni chc± cało¶ć zmie¶cić w tych 26 odcinkach. Potem gdzie¶ podłapałam info, że to ma być tylko ekranizacja Mrocznego Królestwa. No to w takim razie, jak oni to chc± jeszcze rozci±gn±ć na 17 odcinków? No chyba nie zrobi± fillerów. Miała być wierna adaptacja mangi. Czyżby oprócz Beryl i spółki pojawiła się także Chibiusa i Czarny Księżyc?? Ciekawe co twórcy anime nam zaserwuj±. A tak swoj± drog±, to wiecie, że Generałowie ginęli po kolei z r±k wojowniczek, nie? W tym momencie (to, co teraz było w odcinku) został tylko Kunzite. Jak pojawiła się Serenity, to Kunzite i reszta, jako kamienie, przypomnieli sobie Endymiona. On ich też. Reszty nie będę zdradzać, bo nie chcę Wam spoilerować. Powiem tylko, że akcja szybko się dzieje. Na moje oko, skoro z dwóch tomów zrobili 9 odcinków, to jeszcze 4 odcinki i powinien byc koniec.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#129 2014-11-04 19:04:12

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Hejka ja już obejrzałam zaległe odcinki i wszystko super fajnie ale ta nowa wersja może buty czy¶cić starej jako¶ brak polotu tego klimatu i akcji, nie wiem czy to ja się zestarzałam czy co¶ z tym anime jest nie tak ;/ dawniej ogl±dało się odcinek za odcinkiem i nie można było przestać a teraz ogl±dam tak żeby ogl±dać chyba muszę sobie obejrzeć jeszcze raz star± wersję by zrozumieć co tu jest nie tak
No faktycznie Mi¶ka dobrze zauważyła¶ jako¶ za szybko akcja leci i chyba będzie tak jak mówisz - wcisn± serię R bo inaczej nie da się.
Ach Mi¶ka zazdroszczę Ci tej kolekcji mang SM

A ciekawe zreszt± dlaczego Kunzite gdy się kapn±ł że to Endymion to tak dziwnie się wystraszył i nie powiedział nic kumplom

Offline

 

#130 2014-11-04 19:16:33

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Mnie ta wersja bardzo się podoba. Bije na głowę star±

kiedy się kapn±ł i nic im nie powiedział? W mandze? W anime tego nie było.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#131 2014-11-04 20:45:12

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No wła¶nie to było w anime jak się kapn±ł i nie powiedział w 9 odcinku dokładnie 15 minuta 32 sekundy

Offline

 

#132 2014-11-04 22:05:31

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Wła¶nie sobie zerknęłam na ten fragment i dla mnie nie było to przypomnienie, a kojarzenie. Co¶ mu mignęło w pamięci i tyle. Nic dziwnego, że nie powiedział o tym pozostałym, skoro sam nie był pewny co i jak. W mandze od razu sobie wsio przypomnieli.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#133 2014-11-05 19:59:58

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

a no w sumie racja taka trochę nadinterpretacja z mojej strony ale fajnie by było gdyby sobie przypomniał i nie powiedział taka intryga ciekawe czy w końcu wspomn± co¶ o niespełnionej miło¶ci Beryl do Endymiona czekam na to

Offline

 

#134 2014-11-06 16:46:44

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Może co¶ powiedz±


A nie mówiłam
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 … usa/.80812


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#135 2014-11-10 19:22:21

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No mnie to akurat nie uszczę¶liwia... Miałam nadzieję na więcej z Endymionem i Generałami, jak Kunzite miał przebłyski pamięci (to pewnie od blisko¶ci Kryształu). Najlepiej, gdyby przeżyli i stali się dobrzy.
Beryl tutaj chyba nie obchodzi Endymion.
Ale to oficjalne że na R-ce kończ±?

Offline

 

#136 2014-11-11 17:17:30

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ma być 26 odcinków. Tyle było zapowiedzianych.  I te 26 akurat wyjdzie na Srebrny Kryształ i na Chibiusę. Mam nadzieję, że zrobi± jeszcze kolejne sezony chcę zobaczyć cało¶ć.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#137 2014-11-11 19:16:42

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No ale jakby było 26 na pierwszy sezon to mogliby¶my zobaczyć rzeczyć nie z mangi. Jak w wersji na żywo.

A chyba to co załaczyłas, jednoznacznie mówi, że kończ± na 26?

Offline

 

#138 2014-11-12 16:39:18

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No niby tak. Na razie tyle zapowiedzieli i tyle ma być. Nie wiemy, czy będ± też ekranizować resztę mangi. Osobi¶cie liczę po cichu, że zrobi± jednak cało¶ć


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#139 2014-11-12 21:16:23

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

brrr.... Chibusa różowy potwór też mnie ta wiadomo¶ć nie uszczę¶liwia xD ale fajnie że będzie Pluto i tutaj także czekam na podkre¶lenie jej nieodwzajemnionej miło¶ci do Endymiona ach jak ja lubię romanse
W ogóle Mi¶ka!! znalazłam fajn± komediow± koreańsk± dramę - Fated to love you, znaczy zaczyna się megadurnie ale potem jest naprawdę super

Offline

 

#140 2014-11-12 21:21:17

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Mam tylko nadzieję, że ten różowy bachor nie będzie tak wkurzaj±cy jak w starej wersji. W mandze była do zniesienia. No i wła¶nie, będzie Plu! Ona to dopiero będzie ¶liczna ciekawa jestem jak będzie wygl±dać Król i Królowa czy będę wygl±dac tak samo jak Usa i Mamoru, czy pokażę doro¶lejsz± formę. No i będzie pocałunek z Diamandem hehe

Ooo to co to za komedia? Teraz to nie mam za bardzo czasu. Czytam mangi, które przywiozłam z polski i już trochę anime mi się nazbierało do obejrzenia

A jak tam Korra? Ogl±dasz?


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#141 2014-11-13 11:16:34

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No ta drama ¶wietna, zaczyna się mega głupio bo główna bohaterka zachodzi w ci±żę z przypadkowo spotkanym facetem, ale to naprawdę nie była jej wina (wiem takie głupie to ) ale potem jest słodko-gorzko romantycznie bo oni naprawdę się w sobie zakochuj± ja już jestem na 8 odcinku. A o Korrze trochę zapomniałam na razie nie ogl±dam bo mnie znudziło OOOoo pocałunek z Diamandem to superr!! taki wymuszony mam nadzieję

Offline

 

#142 2014-11-13 20:32:39

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ooo to fajnie się zapowiada ta drama. A jest po polsku?

No oczywi¶cie, że pocałunek wymuszony


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#143 2014-11-14 18:28:01

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak po polsku na razie s± dwa odcinki przetłumaczone na http://www.dramaqueen.pl/drama/koreansk … -love-you/

Offline

 

#144 2014-11-14 22:21:04

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ok. Dzięki. Jak będ± wszystkie odcinki po pl, to obejrzę. Póki co to czekam na Cesarzow±. Obym się doczekała.


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#145 2014-11-15 15:21:36

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No tak na polskie odcinki cesarzowej też czekam, uwielbiam te komentarze tłumacza np. "a co tam dam mu ochłapy po Wang Yu" od cesarzowej to też bardzo lubię ogl±dać MV filmiki o parach czyli każdy z każdym ostatnio nawet poł±czyli cesarzow± wdowę z premierem xD

A jak lubisz kompletne dramy to polecam Bridal Mask już od dawna s± przetłumaczone wszystkie odcinki a drama moja ulubiona http://www.dramaqueen.pl/v2/drama/korea … idal-mask/

Offline

 

#146 2014-11-15 16:10:18

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak, pamiętam. Już o niej pisała¶. Niestety nie ma teraz za bardzo czasu na dramy. Ale jak tylko będę mieć chwilkę, to obejrzę. Pamiętam o niej


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#147 2014-11-15 16:39:00

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ja bym wolała bez pocałunków z Diamandem pliz

Jakby co, to jest nowy odcinek Kryształu... Polecamy gor±co.

Offline

 

#148 2014-11-15 18:46:05

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

W poprzedniej wersji było fajnie z pocałunkiem że już prawie prawie i wpadł Mamoru i uratował Usagi mogliby zrobić tak samo o to fajnie że pamiętasz o tej dramie bo dla mnie ona to klękajcie narody, pomijaj±c te głupawe sceny z hrabiami i Kishokai ale to się przewijało

no ja ostatnio jako¶ pogniewana jestem na Kryształ i nie ogl±dam jako¶ brakuje mi starego Mamoru i dawnej Usagi-beksy

Offline

 

#149 2014-11-15 19:14:14

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

W mandze doszło do pocałunku. Zobaczymy, co zrobi± w anime. Mam nadzieję, że Chibiusa nie będzie taka wkurzaj±ca.
Ja za to uwielbiam t± wersję! Jestem zachwycona

czekam na tłumaczenie odcinka może jutro już będzie


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#150 2014-11-15 21:46:58

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Kiara, ja też wolę pierwsz± wersję, ale pierwsza wersja jest, a nowe có¶ można zobaczyć. A jest co¶, czego w mandze nie było
Ja też trzymam kciuki, by Mamorek znowu uratował Usagi, zamiast się z córeczk± całować...

Offline

 

#151 2014-11-17 16:25:11

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Kiara zostały dodane odcinki 48 i 49 Cesarzowej! Matko, co tam się dzieje! Ty już pewnie wiesz, bo ogl±dała¶ po angielsku jestem zachwycona! Szkoda tylko, że tyle miesięcy trzeba było czekać. Trochę już pozapominałam i w niektórych momentach nie widziałam o co chodzi. No i oczywi¶cie każdy odcinek musi kończyć się w takim ważnym momencie, wrrr. Jak ja uwielbiam Nyang, już zapomniałam jaka ona ¶liczna. W 48 miała tak± piękn± zielona szatę, ale i tak najlepiej wygl±da tak jak na pocz±tku 49. W bieli i z prostymi włosami. Jakie ona ma piękne te włosy. A ten Cesarz tam mnie zdenerwował w 48! Matko co się z nim stało?! Kiedy¶ był taki słodki i uroczy, a teraz taki pijak się z niego zrobił i w ogóle...nawet nie wiem jak co nazwać. No denerwuje mnie i już. Nic dziwnego, że każdy by go zmanipulował, jak on taki bez własnego zdania. Jejciu, czekam na końcowe odcinki, mam nadzieję, że będ± szybciej dodane.
Neoma Ty także musisz obejrzeć t± dramę. NO CUDO!!


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#152 2014-11-17 21:20:58

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Dla mnie tam cesarzyk zawsze był zero totalne, nie mam do niego za grosz szacunku a to co masz na my¶li to co się stało w 49 odcinku bo nie chce sama pisać żeby spojlerować. No odstrzał to on dopiero zrobił albo zrobi... no co¶ w każdym b±dĽ razie zwi±zanym z boskim Wang Yu ;( biedny Wang Yu dla Ciebie wylałam hektolitry łez. A Nyang to ja nie cierpię, więc się jej fryzur± i strojami nie zachwycam się A t± biał± suknię to masz na my¶li jak klęczała przed pałacem i błagała o przebaczenie?? serioo ta to ma cierpliwo¶ć do tego cesarzyka
No Neoma serio Empress Ki chyba będzie serialem który wpadnie ci w gust A ja jestem serio pogniewana na nowe anime i musi mi przej¶ć, na pewno go kiedy¶ zobaczę może jak już będ± wszystkie odcinki. No jak serio będzie się  córeczk± całować tak jak Naoko wymy¶liła to ja wysiadam

Offline

 

#153 2014-11-17 21:53:22

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Ja Nyang uwielbiam! Jestem całym sercem za ni±! Tyle biedna co wycierpiała, aż dziw bierze ile ona ma w sobie siły. A co do Cesarza to na prawdę ręce załamuję że ja go kiedys tak lubiłam był taki kochany w stosunku do Nyang, a teraz. Nawet sobie nie chcę my¶leć, co on zrobi po tym co się dowiedział o Maha. A w ogóle w 48 jak przyszedł taki pijany do wielkiej sali i kazał wszystkim klękać, żeby przysięgli mu lojanlo¶ć, a wspaniały Tal Tal mówi, że widz±c go w takim stanie nie okaże mu lojano¶ci. Rewelacja! A ten eunuch jaki paskudny się okazał. A to czwany lis. Tak, chodzi o to jak klęczała przed pałacem. Musisz przyznać, że aktorka jest ¶liczna. Niektóre Azjatki s± tak piękne, że tylko pozazdro¶cić. No i w ogóle ta piosenka, która zawsze leci na koniec odcinka jest taka ¶liczna!

Dziewczyny to w mandze Mamoru całował się z różow±? Oczywi¶cie jako z Czarn± Dam±, tak? Matko ¶więta, nie pamiętam tego widać mój mózg wyrzucił co¶ tak paskudnego z pamięci. Jak będę na ¶więta w Polsce, to przeczytam mangę, bo aż mnie korci.



Obejrzałam odcinek. Więc jednak zrobili romans między Generałami i Wojowniczkami. Jeszcze trochę pododawali ze wspomnień Generałów. No nich im będzie.
Jak będ± odcinki z różow± , to mam nadzieję, że nie zmieni± piosenki w openingu. Aaa, zapomniałam. Miałam już o tym wcze¶niej napisać. Kunzite jest taki piękny! Strasznie mi się podoba


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#154 2014-11-19 21:02:08

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Tak to prawda, dziewczyna się nieĽle nacierpiała, ale to nie znaczy że może robić takie odstrzały, tego co zrobiła Wang Yu to jej nigdy nie wybacze!! mam na my¶li to jak zgodziła się zostać jego żon± a potem on parę miesięcy póĽniej się dowiedział że jest konkubin± cesarza, szoook A tak Tal Tal to było mocarne chociaż i tak go nie lubię, wiesz w rankingu moich ulubionych postaci to cesarzyka Tal Tala i Nyang prze¶cignęli ostatecznie nawet Tanasili i wielki premier xD już ich bardziej polubiłam, byli straszni, ale jeżeli już chodziło o ich najbliższych to byli solidarni.
No to prawda Azjatki maj± klasę i s± ładne trzeba im to przyznać a już Azjaci... wohohoho
A chodzi ci może też o t± piosenkę?? Też j± lubię https://www.youtube.com/watch?v=JHhkJJOmNcc
Tak Mamoru całował się w mandze z Czarn± Dam± fuuuj potwiedzam http://www.oocities.org/southbeach/surf/4039/blackiss.jpg
mój mózg też to chce z pamięci wymazać
Tak Kunzite piękny tak samo jak w PGSM ale dla mnie zawsze Nephrite będzie

Offline

 

#155 2014-11-19 21:56:51

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No wiesz, po tym jak straciła dziecko, w dodatku my¶lała, że Wang Yu nie żyje, to nie zostało jej już nic innego jak tylko zemsta. Dla tego wróciła do pałacu. Wiesz, każda z nas będzie przedstawiać swoje racje i bronić ulubieńców. Ja tam uwielbiam Nyang i Tal Tala też lubię z kolei nienawidzę Tanasili!! a ta piosenka, która mi się podoba, to j± ¶piewa facet leci teraz na koniec odcinków.


Oooo matko faktycznie. Fuj. Mam nadzieję, że on wtedy był jaki¶ nieprzytomny czy co¶. Muszę przeczytać, jak będę w domu. A ta Czarna Dama dopiero będzie piękna w tej nowej wersji. W starej była ¶liczna, a teraz to dopiero będzie wygl±dać. Ciekawa jestem też bardzo Setsuny.

No w PGSM Kunzite też był fajny, a Nephrite jako¶ nigdy nie lubiłam


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#156 2014-11-20 18:31:07

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

a to może jest ta piosenka? https://www.youtube.com/watch?v=XAEanwT … A&index=15 też j± lubię

Offline

 

#157 2014-11-20 19:48:50

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

No ta też fajna. Facet ma głos podobny do Garou. Chodziło mi jednak o t± https://www.youtube.com/watch?v=eHvJB4nSKpk zaczyna się w 13:54 minucie. Jest prze¶liczna!


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#158 2014-11-23 11:54:55

kiara_94

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Aha to o t± Ci chodziło no też jest fajna , tutaj jest w cało¶ci https://www.youtube.com/watch?v=fS0bxTi … 5p7rON8CKA faktycznie ma głos podobny do Garou

Offline

 

#159 2014-11-23 13:11:39

Mi¶ka

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

Dzięki Kiara za linka. Ta piosenka jest cudna! Strasznie mi się podoba. Nie mogę się już doczekać ostatnich odcinków.

Dziewczyny, kupujecie mangi, czy tylko czytacie na necie?
No i co z "Nan±"? Obejrzy która¶ w końcu ??


Anime jest bogiem, manga nałogiem.

Offline

 

#160 2014-11-24 21:49:22

Neoma

Administrator

Punktów :   

Re: Mi¶ka, Neoma

U nas mamy bibliotekę zaapatrzon± w mangi

No wła¶nie, dziewczyny sparowano z generałami i fandom się deczko zdenerwował

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zajefizjo.pun.pl www.turionmt2.pun.pl www.witosa.pun.pl www.fantasia.pun.pl www.counterst.pun.pl